پیام فرستادن
Shenzhen Best Automation Equipment Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Richard

شماره تلفن : +8618871123460

واتس اپ : +8618871123460

Free call

معرفی شش مزیت دستگاه جوش نقطه ای باتری

September 2, 2021

آخرین اخبار شرکت معرفی شش مزیت دستگاه جوش نقطه ای باتری

جوشکار نقطه ای باتری همچنین به عنوان جوشکار نقطه ای دقیق یا جوشکار نقطه ای با فرکانس بالا شناخته می شود.با استفاده از مقاومت بین سطوح تماس دو قطعه کار ، سطوح تماس دو فلز چرب شده حرارت داده می شود تا از طریق ولتاژ پایین و جریان زیاد فوراً ذوب شده و ذوب شوند.شش مزیت دستگاه جوش نقطه ای باتری معرفی شده است:

1. صرفه جویی در انرژی.جوشکار نقطه ای باتری برای تولید استاندارد باتری دیجیتال 18650 سلولی ، باتری قدرت و منبع تغذیه موبایل مناسب است.

2. جهت نقطه جوش طراحی جوش نقطه ای دلخواه است که می تواند دو یا چهار نقطه باشد.

3. دقت جوشکاری بالا.فرآیند فلاش توسط PLC و موتور پله وارداتی کنترل می شود ، که می تواند میزان سوزاندن و سرعت سوزش را به طور دقیق تنظیم کند.جریان جوشکاری توسط کنترل کننده جوش مقاومتی میکرو رایانه کنترل می شود و خطای فاصله مرکز سر فیلم پس از جوشکاری می تواند در عرض 0.2 میلیمتر ± کنترل شود ، که برای جوشکاری مونتاژ بعدی مناسب است.

4. عملکرد مرکزی خودکار.اطمینان حاصل کنید که فاصله بین دو سر رشته لوله و انتهای دو قطعه قبل از جوشکاری یکسان باشد تا از میزان سوختن ثابت در هر دو سر اطمینان حاصل شود.

5. راندمان جوشکاری بالا.از آنجا که سیلندر دو برابر نیرو برای فشار دادن قطعه کار استفاده می شود ، سرعت واکنش آن بدیهی است که سریعتر از سیلندر هیدرولیک است.

6. خدمات و نگهداری راحت.از آنجا که هیچ ایستگاه هیدرولیک وجود ندارد ، نقاط راه اندازی و نقاط خرابی محصول کمی وجود دارد و هیچ گونه نشتی روغن وجود نخواهد داشت.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما